Beach Life Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a szobákban | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Úszómedence Kültéri úszómedence |
| Gyerekbarát Kiságyak Játékok | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Mindössze 1 km-re az olyan bevásárlóhelyektől, mint a Lanterns Mall bevásárlóközpont, a 3 hálószobás Beach Life Villa Bridgetown vendégei számára privát parkolót biztosít. A 3 fürdőszobás villa 7 vendéget fogadhat, és gépkocsikat kínál bérlésre.
A Szent Patrik római katolikus székesegyház 2 km-re, míg a South Coast Boardwalk pallósétány néhány saroknyira van a Bridgetown városi villától. A közeli szórakozóhelyek közé tartozik az egy 20 perces sétára található Harry Bayley Obszervatórium. A Beach Life Villa könnyű elérhetőséget biztosít olyan természeti csodákhoz, mint a Carlisle-öböl (2,1 km) és a Dover tengerpart (3).
A Bridgetown városi szállás egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. A vendégek kényelmét hajszárító és törölközők szolgálják.
Az étkezéshez elérhető teljesen felszerelt konyha, valamint étkező. A konyhában továbbá elektromos vízforralót, hűtőt és konyhai edényeket is kínálnak. A Beach Life Villa közelében van a karibi ételeket kínáló Shakers Bar & Grill területétől. A legközelebbi buszmegálló a Linda, csupán 1 km-re a Bridgetown városi ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Drill Hall1,4 km
- Main Guard House and Clock Tower1,3 km
- Mallalieu Motor Collection & Car Museum950 m
- Church of the Nazarene1,1 km
- Barbados Garrison1,2 km
- Drill Hall Beach1,3 km
- George Washington-ház1,2 km
- The Artsplash Centre1000 m
- Dalkeith Methodist Church850 m
- Garrison Savannah Racetrack900 m
- Repülőterek
- Grantley Adams nemzetkozi repuloter14 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Parkoló
- Széf
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Szárító
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napernyők
- Napozóágyak
- Kert
- Medence kilátással
- Sekély végű medence
Szolgáltatások
- Autókölcsönző
Szoba felszereltsége
- Ingyenes Wi-Fi a szobákban
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
- Táblajátékok
- Játékok
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Beach Life Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Beach Life Villa Wi-Fi-t biztosít a szobákban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Beach Life Villa?
A Beach Life Villa kapacitása 7 főig terjed. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Beach Life Villa vendégei vagyunk?
Bridgetown nevezetességei közé tartozik a Bridgetowni zsidó zsinagóga és a Szent Patrik római katolikus székesegyház, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Beach Life Villa területétől. Ezenkívül a South Coast Boardwalk pallósétány (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.